Práce v Německu

Ve středu 17. 1. 2018 od 16:00 hod. v budově Oblastní charity Šluknov, ul. Tyršova 720, setkání s německou agenturou ACCURAT

POZOR ZMĚNA!!!

   Pro předpoklad větší účasti se setkání s německou agenturou Accurat bude konat v 1. patře Kulturního domu ve Šluknově (známého jako Klub) na Nám. Míru. Datum a čas platí, tedy 17.1.2018 v 16:00 hod.!!!

V rámci komunitní práce, kterou poskytuje Oblastní charita Šluknov, je jednou z aktivit pomoc při uplatnění na trhu práce. Nabízíme zprostředkování pracovních příležitostí jak v ČR tak i v SRN. Jsme si vědomi velké poptávky a možnosti právě v sousedním Německu. Proto jsme zprostředkovali na středu 17. 1. 2018 od 16:00 hod. v budově Oblastní charity Šluknov, ul. Tyršova 720, setkání s německou agenturou ACCURAT Personaldienstleistungen z Bischofswerdy. Tato agentura zprostředkovává práci v SRN. Na schůzce bude její činnost představena. Budete zde mít dále možnost seznámit se s aktuální nabídkou pracovních míst, podmínkami pro práci v Německu apod. Tlumočení bude zajištěno. Projekt je financován Úřadem vlády a Renovabis.

Vstup je volný! 
Těšíme se na Vaší návštěvu, 
Petra Zbončáková a Mgr. Veronika Caklová