Nohejbalový turnaj 2016

foto celého týmuV sobotu 10. 09. 2016 v 10:00 se uskutečnil přátelský nohejbalový turnaj v rámci komunitní práce, kterou poskytuje Oblastní charity Šluknov za  podpory  Úřadu vlády České republiky - v programu „Prevence sociálního vyloučení a komunitní práce 2016“.  

V sobotu 10. 09. 2016 v 10:00 se uskutečnil přátelský nohejbalový turnaj v rámci komunitní práce, kterou poskytuje Oblastní charity Šluknov za podpory Úřadu vlády České republiky - v programu „Prevence sociálního vyloučení a komunitní práce 2016“.  Den byl velice příjemný, již od brzkého rána probíhaly přípravy. Před začátkem akce bylo hřiště uklizeno 15 dobrovolníky, kteří natáhli síť, a napjatě se čekalo na příchod účastníku. Z počátku jsme měli obavy, zda se někdo dostaví, ale nakonec jsme byli velice příjemně překvapeni, protože návštěvnost byla hojná. Akce se zúčastnili nejen mladí, ale  překvapivě i starší generace, což bylo velice milé a pro mládež velkou inspirací. 

Na nohejbalový turnaj se dostavilo 12 soutěžních týmů a mnoho diváků, kteří přišli fandit. Nálada byla doslova úžasná, lidé fandili jak o život s úsměvy na tvářích a atmosféra byla naprosto přátelská. Na prvním místě turnaje se umístili kluci Miroslav Sivák, Daniel Čičák a Josef Toth. Na druhém místě Zdeněk Karala, Jiří Ridaj a Robert Fejco. Na bronzovém, a to na třetím místě, se umístili Ladislav Dreveňák, Lubomír Dreveňák a Marek Bílý. Všichni vítězové turnaje získali za umístění poháry a diplomy. Vítězný tým také dárkový košík plný dobrot.

Turnaj ale samotným rozdáváním cen neskončil, lidé se nadále bavili hraním nohejbalu, grilováním a vzájemně spolu komunikovali.  Po skončení akce se všichni v poklidu rozešli  do svých domu.

Jménem Oblastní charity Šluknov bych chtěl poděkovat všem, kteří se akce zúčastnili a podpořili tak náš komunitní projekt.

Jan Kováč

foto celého týmu